Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0AGC015.V
Offerte aanvragen
Nederland
58231990AGC015.V-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0AGC015.V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0AGC015.V
  • Beschrijving
    FUSE GLASS 15A 32VAC/VDC 3AB 3AG
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    32V
  • Nominale spanning - AC
    32V
  • Size / Dimension
    0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
  • Serie
    AGC
  • Reactietijd
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
  • Andere namen
    0AGC015.V-ND
    0AGC015V
    AGC015.V
    AGC15
    F5022
  • Temperatuur
  • montage Type
    Holder
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    Not Applicable
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuse Type
    Cartridge, Glass
  • Huidige score
    15A