Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0453.080MR
Offerte aanvragen
Nederland
44139170453.080MR-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0453.080MR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    0453.080MR
  • Beschrijving
    FUSE BOARD MOUNT 80MA 125VAC/VDC
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    125V
  • Nominale spanning - AC
    125V
  • Size / Dimension
    0.240" L x 0.106" W x 0.106" H (6.10mm x 2.69mm x 2.69mm)
  • Serie
    NANO²® 453
  • Reactietijd
    Fast
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2-SMD, Square End Block
  • Andere namen
    453.080MR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Smelting I²t
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    15 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuse Type
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC Cold Resistance
    4.05 Ohms
  • Huidige score
    80mA
  • Kleur
  • Breaking Capacity @ nominale spanning
    50A