Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 0325.500H
Offerte aanvragen
Nederland
16356780325.500H-afbeeldingHamlin / Littelfuse
0325.500H
  • Onderdeel nummer
    0325.500H
  • Beschrijving
    FUSE CERM 500MA 250VAC 3AB 3AG
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
    250V
  • Size / Dimension
    0.275" Dia x 1.288" L (6.99mm x 32.72mm)
  • Serie
    325
  • Reactietijd
    Slow
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial)
  • Andere namen
    325.500H
    H325.500
  • Temperatuur
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Smelting I²t
    2.5
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Fuse Type
    Cartridge, Ceramic
  • DC Cold Resistance
    1.29 Ohms
  • Huidige score
    500mA
  • Kleur
  • Breaking Capacity @ nominale spanning
    100A