Huis > producten > Circuit Protection > zekeringen > 015701.6DR
Offerte aanvragen
Nederland
015701.6DR
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    015701.6DR
  • Beschrijving
    FUSE BRD MNT 1.6A 125VAC/VDC SMD
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - DC
    125V
  • Nominale spanning - AC
    125V
  • Size / Dimension
    0.256" L x 0.146" W x 0.154" H (6.50mm x 3.70mm x 3.90mm)
  • Serie
    NANO²® 157
  • Reactietijd
    Fast
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    2-SMD, Square End Block with Clip
  • Andere namen
    15701.6DR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Holder, Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Smelting I²t
    1.06
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    9 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuse Type
    Board Mount (Cartridge Style Excluded)
  • DC Cold Resistance
    0.058 Ohms
  • Huidige score
    1.6A
  • Kleur
  • Breaking Capacity @ nominale spanning
    50A