Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ESTW025A0F4Z
Offerte aanvragen
Nederland
6602442ESTW025A0F4Z-afbeeldingGE Critical Power
ESTW025A0F4Z
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
36+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    ESTW025A0F4Z
  • Beschrijving
    DC DC CONVERTER 3.3V 83W
  • ECAD -model
  • Voltage - Output 3
  • Voltage - Output 2
  • Voltage - Output 1
    3.3V
  • Voltage - Isolatie
    2.25kV
  • Voltage - Input (Min)
    36V
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Type
    Isolated Module
  • Size / Dimension
    2.28" L x 0.90" W x 0.30" H (57.9mm x 22.8mm x 7.6mm)
  • Serie
    STINGRAY™ ESTW025A0F
  • Vermogen (Watt)
    83W
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    8-DIP Module
  • Andere namen
    CC109168118
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    2A (4 Weeks)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    14 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kenmerken
    Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
  • doeltreffendheid
    92%
  • gedetailleerde beschrijving
    Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 75V Input
  • Current - Output (Max)
    25A