Huis > producten > B82472G6103M000
Offerte aanvragen
Nederland
4275495B82472G6103M000-afbeeldingEPCOS
B82472G6103M000
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    B82472G6103M000
  • ECAD -model
  • Type
    Wirewound
  • Tolerantie
    ±20%
  • Leverancier Device Pakket
  • Size / Dimension
    0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
  • afscherming
    Shielded
  • Serie
    B82472G6
  • ratings
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    Nonstandard
  • Andere namen
    B82472G6103M
    B82472G6103M-ND
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiaal - Core
    Ferrite
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    28 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductiefrequentie - test
    100kHz
  • Inductie
    10µH
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.138" (3.50mm)
  • Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
  • gedetailleerde beschrijving
    10µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 53 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    53 mOhm Max
  • Huidige score
    1.9A
  • Current - Verzadiging
    1.4A