Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Varistors, MOVs > B72220Q0141K101
Offerte aanvragen
Nederland
6422632B72220Q0141K101-afbeeldingEPCOS
B72220Q0141K101
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    B72220Q0141K101
  • Beschrijving
    VARISTOR 220V 15KA RADIAL
  • ECAD -model
  • Varistor Voltage (Typ)
    220V
  • Varistor Voltage (Min)
    198V
  • Varistor Voltage (Max)
    242V