Huis > producten > Sensoren, transducers > Temperatuursensoren - PTC Thermistors > B59300M1070A70
Offerte aanvragen
Nederland
B59300M1070A70
  • Onderdeel nummer
    B59300M1070A70
  • Beschrijving
    THERMISTOR PTC 300 OHM RADIAL
  • ECAD -model
  • Leverancier Device Pakket
  • Serie
    B59300
  • weerstand Tolerantie
  • Weerstand @ 25 ° C
    300 Ohms
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial
  • Andere namen
    B59300M1070A 70
    B59300M1070A070
  • Temperatuur
    90°C ~ 160°C
  • montage Type
    PCB, Through Hole
  • gedetailleerde beschrijving
    PTC Thermistor 300 Ohms Radial