Huis > producten > Weerstanden > Chip Resistor - Surface Mount > MCS04020C2201FE000
Offerte aanvragen
Nederland
1914406MCS04020C2201FE000-afbeeldingVishay Beyschlag
MCS04020C2201FE000
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
10000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MCS04020C2201FE000
  • Beschrijving
    RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
  • Voltage - Working
    0.1W, 1/10W
  • Voltage - Breakdown
    0402
  • Dikte (Max)
    ±50ppm/°C
  • Size / Dimension
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Serie
    MCS 0402 - Professional
  • RoHS Status
    Tape & Reel (TR)
  • Polarisatie
    0402 (1005 Metric)
  • Andere namen
  • Temperatuur
    -55°C ~ 155°C
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    34 Weeks
  • Fabrikant Onderdeelnummer
    MCS04020C2201FE000
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.015" (0.37mm)
  • Kenmerken
  • FIFO's
    2
  • Uitgebreide beschrijving
    2.2k Ohm ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    ±1%
  • Beschrijving
    RES SMD 2.2K OHM 1% 1/10W 0402