Offerte aanvragen
Nederland
4845642ZXMP3F30FHTA-afbeeldingDiodes Incorporated
ZXMP3F30FHTA
Op voorraad
5+
  • Onderdeel nummer
    ZXMP3F30FHTA
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    1V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    80 mOhm @ 2.5A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    950mW (Ta)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Andere namen
    ZXMP3F30FHTADI
    ZXMP3F30FHTADI-ND
    ZXMP3F30FHTADITR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    26 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    370pF @ 15V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    7nC @ 10V
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    30V
  • gedetailleerde beschrijving
    P-Channel 30V 2.8A (Ta) 950mW (Ta) Surface Mount SOT-23
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    2.8A (Ta)