Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Single > SMAZ8V2-13
Offerte aanvragen
Nederland
5093925SMAZ8V2-13-afbeeldingDiodes Incorporated
SMAZ8V2-13
  • Onderdeel nummer
    SMAZ8V2-13
  • Beschrijving
    DIODE ZENER 8.2V 1W SMA
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    8.2V
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    1.2V @ 200mA
  • Tolerantie
    ±5%
  • Leverancier Device Pakket
    SMA
  • Serie
  • Vermogen - Max
    1W