Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MBRB20100CT-13
Offerte aanvragen
Nederland
3164257MBRB20100CT-13-afbeeldingDiodes Incorporated
MBRB20100CT-13
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MBRB20100CT-13
  • Beschrijving
    DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS-conformiteit
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    840mV @ 10A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Leverancier Device Pakket
    TO-263 (D2Pak)
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Andere namen
    MBRB20100CT-13DICT
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    -55°C ~ 175°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • diode Configuration
    1 Pair Common Cathode
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    100µA @ 100V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode)
    10A
MBRB20100CT
MBRB20100CT
Beschrijving: DIODE SCHOTTKY 100V 20A D2PAK