Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > MBR20100CT-E1
Offerte aanvragen
Nederland
MBR20100CT-E1
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    MBR20100CT-E1
  • Beschrijving
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS-conformiteit
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    850mV @ 10A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Leverancier Device Pakket
    TO-220-3
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-220-3
  • Andere namen
    MBR20100CT-E1-ND
    MBR20100CT-E1DI
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    -65°C ~ 150°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    22 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • diode Configuration
    1 Pair Common Cathode
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Through Hole TO-220-3
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    100µA @ 100V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode)
    10A