Offerte aanvragen
Nederland
2649290DMTH6004LPSQ-13-afbeeldingDiodes Incorporated
DMTH6004LPSQ-13
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
2500+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    DMTH6004LPSQ-13
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 60V 100A POWERDI5060
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS-conformiteit
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    3V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    PowerDI5060-8
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    3.1 mOhm @ 25A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    2.6W (Ta), 138W (Tc)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    8-PowerTDFN
  • Temperatuur
    -55°C ~ 175°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    4515pF @ 30V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    47.4nC @ 4.5V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    60V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 60V 100A (Ta) 2.6W (Ta), 138W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    100A (Ta)