Huis > producten > DMN6140L-7
Offerte aanvragen
Nederland
4390272DMN6140L-7-afbeeldingDiodes Incorporated
DMN6140L-7
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    DMN6140L-7
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    3V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±20V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    140 mOhm @ 1.8A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    700mW (Ta)
  • Packaging
    Original-Reel®
  • Verpakking / doos
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Andere namen
    DMN6140L-7DIDKR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    32 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    315pF @ 40V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    8.6nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    4.5V, 10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    60V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 60V 1.6A (Ta) 700mW (Ta) Surface Mount SOT-23
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    1.6A (Ta)