Offerte aanvragen
Nederland
3497203DMN2170U-7-afbeeldingDiodes Incorporated
DMN2170U-7
  • Onderdeel nummer
    DMN2170U-7
  • Beschrijving
    MOSFET N-CH 20V 2.3A SOT23-3
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    1V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±12V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-3
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    70 mOhm @ 3A, 4.5V
  • Vermogensverlies (Max)
    600mW (Ta)
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
  • Andere namen
    DMN2170UDITR
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    217pF @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    1.5V, 4.5V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    20V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 20V 2.3A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    2.3A (Ta)