Offerte aanvragen
Nederland
DMJ70H600SH3
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
75+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    DMJ70H600SH3
  • Beschrijving
    MOSFET BVDSS: 651V 800V TO251
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS-conformiteit
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4V @ 250µA
  • Vgs (Max)
    ±30V
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    TO-251
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    600 mOhm @ 2.4A, 10V
  • Vermogensverlies (Max)
    113W (Tc)
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-251-3, IPak, Short Leads
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • montage Type
    Through Hole
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    8 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    643pF @ 25V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    18.2nC @ 10V
  • FET Type
    N-Channel
  • FET Feature
  • Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan)
    10V
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    700V
  • gedetailleerde beschrijving
    N-Channel 700V 11A (Tc) 113W (Tc) Through Hole TO-251
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    11A (Tc)