Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Zener - Arrays > BZX84C12S-7
Offerte aanvragen
Nederland
1296001BZX84C12S-7-afbeeldingDiodes Incorporated
BZX84C12S-7
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
30000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    BZX84C12S-7
  • Beschrijving
    DIODE ZENER ARRAY 12V SOT363
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Voltage - Zener (Nom) (Vz)
    12V
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    900mV @ 10mA
  • Tolerantie
    ±6%
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-363
  • Serie
  • Vermogen - Max
    200mW