Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Arrays > BAS40DW-05-7
Offerte aanvragen
Nederland
6886757BAS40DW-05-7-afbeeldingDiodes Incorporated
BAS40DW-05-7
  • Onderdeel nummer
    BAS40DW-05-7
  • Beschrijving
    DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    1V @ 40mA
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    40V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-363
  • Snelheid
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed