Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - Spanningsregelaars - Lineair > AP7380-44WR-7
Offerte aanvragen
Nederland
AP7380-44WR-7
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AP7380-44WR-7
  • Beschrijving
    IC REG LINEAR 4.4V 150MA SOT25
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    1.5V @ 150mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    4.4V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    24V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-25
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Current Limit, Thermal Shutdown
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TJ)
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.4V 150mA SOT-25
  • Current - Supply (Max)
    3µA
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    3µA
  • Current - Output
    150mA