Offerte aanvragen
Nederland
487456AP2139AK-3.3TRG1-afbeeldingDiodes Incorporated
AP2139AK-3.3TRG1
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
5+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AP2139AK-3.3TRG1
  • ECAD -model
  • Spanningsuitval (Max)
    0.6V @ 250mA
  • Spanning - Uitgang (Min / Vast)
    3.3V
  • Voltage - Output (Max)
  • Voltage - Input (Max)
    6V
  • Leverancier Device Pakket
    SOT-23-5
  • Serie
  • Beschermingsfuncties
    Over Current
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Verpakking / doos
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
  • Output Type
    Fixed
  • Uitgangsconfiguratie
    Positive
  • Andere namen
    AP2139AK-3.3TRG1DICT
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Aantal Regulators
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    22 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • gedetailleerde beschrijving
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 250mA SOT-23-5
  • Actueel - Quiescent (Iq)
    1.5µA
  • Current - Output
    250mA