Huis > producten > Integrated Circuits (ICS) > PMIC - LED-stuurprogramma's > AL5809-90P1-7
Offerte aanvragen
Nederland
4953024AL5809-90P1-7-afbeeldingDiodes Incorporated
AL5809-90P1-7
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
3000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    AL5809-90P1-7
  • Beschrijving
    IC LED DRVR LIN PWM 90MA PDI12
  • ECAD -model
  • Spanning - Toevoer (Min)
    2.5V
  • Spanning - Toevoer (Max)
    60V
  • Voltage - Output
    60V
  • Type
    Linear
  • topologie
  • Leverancier Device Pakket
    PowerDI™ 123
  • Serie
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    POWERDI®123
  • Andere namen
    AL5809-90P1-7DITR
  • Temperatuur
    -40°C ~ 125°C (TA)
  • Aantal uitgangen
    1
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    16 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interne Switch (s)
    Yes
  • Frequentie
  • dimmen
    PWM
  • gedetailleerde beschrijving
    LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 90mA PowerDI™ 123
  • Current - Output / Channel
    90mA