Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > RNX025100RFNEEN
Offerte aanvragen
Nederland
5422693RNX025100RFNEEN-afbeeldingDale / Vishay
RNX025100RFNEEN
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RNX025100RFNEEN
  • Beschrijving
    RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±200ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
  • Serie
    RNX
  • panel Mode
    100 Ohms
  • Vermogen (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 150°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    33 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film