Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > RN55E1181FRE6
Offerte aanvragen
Nederland
2064847RN55E1181FRE6-afbeeldingDale / Vishay
RN55E1181FRE6
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RN55E1181FRE6
  • Beschrijving
    RES 1.18K OHM 1/8W 1% AXIAL
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±25ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
  • Serie
    Military, MIL-R-10509/7, RN55
  • panel Mode
    1.18 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Andere namen
    RN55E1181FRE6-MIL
  • Temperatuur
    -65°C ~ 175°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    21 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Failure Rate
  • gedetailleerde beschrijving
    1.18 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film