Huis > producten > Weerstanden > Door gatweerstanden > RLR07C8063FSB14
Offerte aanvragen
Nederland
RLR07C8063FSB14
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
100+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    RLR07C8063FSB14
  • Beschrijving
    RES 806K OHM 1% 1/4W AXIAL
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • Tolerantie
    ±1%
  • temperatuurcoëfficiënt
    ±100ppm/°C
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
  • Serie
    Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
  • panel Mode
    806 kOhms
  • Vermogen (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Andere namen
    RLR07C8063FSB14-MIL
  • Temperatuur
    -65°C ~ 150°C
  • Aantal Beëindiging
    2
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    Military, Moisture Resistant, Weldable
  • Failure Rate
    S (0.001%)
  • gedetailleerde beschrijving
    806 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film