Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > IM08BH152H
Offerte aanvragen
Nederland
IM08BH152H
  • Onderdeel nummer
    IM08BH152H
  • Beschrijving
    IM-8 1.5K 3% B08
  • ECAD -model
  • Type
    Molded
  • Tolerantie
    ±3%
  • Leverancier Device Pakket
    Axial
  • Size / Dimension
    0.215" Dia x 0.561" L (5.47mm x 14.24mm)
  • afscherming
    Unshielded
  • Serie
    IM
  • ratings
  • Q @ Freq
    65 @ 250kHz
  • Packaging
  • Verpakking / doos
    Axial
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Materiaal - Core
    Iron
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductiefrequentie - test
    250kHz
  • Inductie
    1.5mH
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Frequentie - Zelfresonantiefrequentie
    2.4MHz
  • Kenmerken
  • gedetailleerde beschrijving
    1.5mH Unshielded Molded Inductor 72mA 25 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    25 Ohm Max
  • Huidige score
    72mA