Huis > producten > Condensatoren > Elektrolytische condensatoren van aluminium > SLP561M350H7P3
Offerte aanvragen
Nederland
5258941SLP561M350H7P3-afbeeldingCornell Dubilier Electronics
SLP561M350H7P3
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    SLP561M350H7P3
  • Beschrijving
    CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    350V
  • Tolerantie
    ±20%
  • Surface Mount Land Size
  • Size / Dimension
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Serie
    SLP
  • Rimpelstroom @ Lage frequentie
    1.9A @ 120Hz
  • Rimpelstroom @ Hoge frequentie
    2.79A @ 20kHz
  • ratings
  • Polarisatie
    Polar
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Radial, Can - Snap-In
  • Temperatuur
    -25°C ~ 105°C
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    21 Weeks
  • Lifetime @ Temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Afstand tussen de draden
    0.394" (10.00mm)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    592 mOhm @ 120Hz
  • gedetailleerde beschrijving
    560µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 592 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Capaciteit
    560µF