Huis > producten > Kristallen, Oscillatoren, Resonatoren > Crystals > CM309E7372800AGJT
Offerte aanvragen
Nederland
246074CM309E7372800AGJT-afbeeldingCitizen Finedevice Co., LTD.
CM309E7372800AGJT
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    CM309E7372800AGJT
  • Beschrijving
    CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
  • ECAD -model
  • Type
    MHz Crystal
  • Size / Dimension
    0.461" L x 0.157" W (11.70mm x 4.00mm)
  • Serie
    CM309E
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    4-SOJ, 9.60mm pitch
  • Temperatuur
    -40°C ~ 85°C
  • Operating Mode
    Fundamental
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Belastingscapaciteit
    18pF
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
    0.146" (3.70mm)
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • frequentie Stabiliteit
    ±50ppm
  • Frequentie
    7.3728MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80 Ohms
  • gedetailleerde beschrijving
    7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SOJ, 9.60mm pitch