Huis > producten > Connectoren, interconnects > D-Sub Connectors > DDMC50PNK87
Offerte aanvragen
Nederland
DDMC50PNK87
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    DDMC50PNK87
  • Beschrijving
    CONN D-SUB PLUG 50P PNL MNT SLDR
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Loodvrij / RoHS-conform
  • ECAD -model
  • Wire Gauge
  • Nominale spanning
  • Beëindiging
    Solder
  • Shell Size, Connector Layout
    5 (DD, D)
  • Shell Material, Finish
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Serie
    D*M
  • Packaging
    Bulk
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • Aantal rijen
    3
  • Aantal posities
    50
  • montage Type
    Panel Mount, Through Hole
  • Materiaal Ontvlambaarheidsklasse
    UL94 V-0
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    12 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Materiaal behuizing
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flens Feature
    Board Side (4-40)
  • Kenmerken
    Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
  • gedetailleerde beschrijving
    50 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Huidige score
    7.5A