Huis > producten > Circuit Protection > Zekeringhouders > TPHCS800-EL
Offerte aanvragen
Nederland
TPHCS800-EL
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
8+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    TPHCS800-EL
  • Beschrijving
    FUSE HLDR BLADE 80V 800A CHASS
  • ECAD -model
  • Spanning
    80V
  • Klemtype
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Serie
    Telpower® TPHCS
  • oriëntering
  • Aantal circuits
    1
  • montage Type
    Chassis Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    4 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Type zekeringhouder
    Holder
  • Fuse Type
    Blade
  • Fuse Size
    1.5" Dia x 3.5" L (38.1mm x 88.9mm)
  • For Use With / Gerelateerde Producten
    TPH, TPL-C
  • gedetailleerde beschrijving
    Fuse Holder 800A 80V 1 Circuit Blade Chassis Mount
  • Huidige score
    800A