Huis > producten > Circuit Protection > Elektrische, speciale zekeringen > 17.5THMEJ100
Offerte aanvragen
Nederland
17.5THMEJ100
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    17.5THMEJ100
  • Beschrijving
    FUSE 17.5KV 100A 2.5"DIN BROWN R
  • ECAD -model
  • Nominale spanning - AC
    17.5kV
  • Size / Dimension
    2.520" Dia x 17.400" L (64.00mm x 442.00mm)
  • Serie
  • Reactietijd
  • Packaging
    Bulk
  • Verpakking / doos
    Cartridge, Non-Standard
  • Andere namen
    17-5THMEJ100
  • Temperatuur
  • montage Type
    Holder
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Smelting I²t
    20000
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Fuse Type
    Cartridge
  • Kenmerken
  • DC Cold Resistance
    8.38 mOhms
  • Huidige score
    100A