Offerte aanvragen
Nederland
6986873BLC8G24LS-240AVZ-afbeeldingAmpleon
BLC8G24LS-240AVZ
  • Onderdeel nummer
    BLC8G24LS-240AVZ
  • Beschrijving
    RF FET LDMOS 65V 14.5DB SOT12521
  • ECAD -model
  • Voltage - Test
    28V
  • Spanning - Nominale
    65V
  • transistor Type
    LDMOS (Dual), Common Source
  • Leverancier Device Pakket
    DFM8
  • Serie
  • Vermogen
    56W
  • Packaging
    Tray
  • Verpakking / doos
    SOT-1252-1
  • Andere namen
  • ruisgetal
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Krijgen
    14.5dB
  • Frequentie
    2.3GHz ~ 2.4GHz
  • gedetailleerde beschrijving
    RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 500mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 14.5dB 56W DFM8
  • Huidige score
  • Current - Test
    500mA