Huis > producten > Condensatoren > Keramische condensatoren > 1812GC102MAT2A
Offerte aanvragen
Nederland
8395351812GC102MAT2A-afbeeldingAVX Corporation
1812GC102MAT2A
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1000+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    1812GC102MAT2A
  • Beschrijving
    CAP CER 1000PF 2KV X7R 1812
  • ECAD -model
  • Spanning - Nominale
    2000V (2kV)
  • Tolerantie
    ±20%
  • Dikte (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • temperatuurcoëfficiënt
    X7R
  • Size / Dimension
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Serie
  • ratings
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    1812 (4532 Metric)
  • Andere namen
    1812GC102MAT2A/1K
    1812GC102MAT2A\1K
  • Temperatuur
    -55°C ~ 125°C
  • montage Type
    Surface Mount, MLCC
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    20 Weeks
  • lead Style
  • Afstand tussen de draden
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Hoogte - Zittend (Max)
  • Kenmerken
    High Voltage
  • gedetailleerde beschrijving
    1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
  • Capaciteit
    1000pF