Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Transistors - FETs, MOSFETs - Single > RFP30P06
Offerte aanvragen
Nederland
RFP30P06
  • Onderdeel nummer
    RFP30P06
  • Beschrijving
    MOSFET P-CH 60V 30A TO-220AB
  • Leid Free Status / RoHS Status
    Bevat lood / RoHS non-compliant
  • Datasheets
  • ECAD -model
  • VGS (th) (Max) @ Id
    4V @ 250µA
  • Technologie
    MOSFET (Metal Oxide)
  • Leverancier Device Pakket
    TO-220AB
  • Serie
  • Rds On (Max) @ Id, VGS
    65 mOhm @ 30A, 10V
  • Packaging
    Tube
  • Verpakking / doos
    TO-220-3
  • montage Type
    Through Hole
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds
    3200pF @ 25V
  • Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs
    170nC @ 20V
  • FET Type
    P-Channel
  • FET Feature
  • Drain naar de Bron Voltage (Vdss)
    60V
  • gedetailleerde beschrijving
    P-Channel 60V 30A (Tc) Through Hole TO-220AB
  • Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C
    30A (Tc)