Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > FSV20100V
Offerte aanvragen
Nederland
1388279FSV20100V-afbeeldingAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FSV20100V
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    FSV20100V
  • ECAD -model
  • Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als
    660mV @ 20A
  • Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
    100V
  • Leverancier Device Pakket
    TO-277-3
  • Snelheid
    Fast Recovery = 200mA (Io)
  • Serie
    Automotive, AEC-Q101
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Verpakking / doos
    TO-277, 3-PowerDFN
  • Andere namen
    FSV20100VTR
  • Bedrijfstemperatuur - aansluiting
    -55°C ~ 150°C
  • montage Type
    Surface Mount
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    5 Weeks
  • Loodvrije status / RoHS-status
    Lead free / RoHS Compliant
  • diode Type
    Schottky
  • gedetailleerde beschrijving
    Diode Schottky 100V 20A Surface Mount TO-277-3
  • Current - Reverse Lekkage @ Vr
    80µA @ 100V
  • Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io)
    20A