Huis > producten > Tapes, kleefstoffen, materialen > band > 5-468MP-1.5S
Offerte aanvragen
Nederland
5-468MP-1.5S
Offerte aanvragen
Referentieprijs (in Amerikaanse dollars)
Op voorraad
1+
Onderzoek online
bestek
  • Onderdeel nummer
    5-468MP-1.5S
  • Beschrijving
    TAPE ADHSV TRAN 1 1/2"X 1.5" 5PK
  • ECAD -model
  • Breedte
    1.50" (38.10mm) 1 1/2"
  • Gebruik
    General Purpose
  • Dikte - Ondersteuning, Carrier
    0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
  • Dikte - Adhesive
    0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
  • Dikte
  • Temperatuurbereik
  • tape Type
    Adhesive Transfer
  • Houdbaarheid start
    Date of Shipment
  • Houdbaarheid
    18 Months
  • Serie
  • Packaging
    Bulk
  • Vochtgevoeligheidsniveau (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Fabrikant Standaard Levertijd
    3 Weeks
  • Lengte
    1.50" (38.10mm)